Kniha návštěv

Datum: 24.03.2023

Vložil: most efficient solar panels

Titulek: https://www.renogy.com/blog/how-efficient-are-solar-panels-a-brief-guide/

REC Alpha Series: The REC Alpha Series solar panels have an efficiency of up to 21.7%. They use a proprietary cell technology that allows them to capture more sunlight and generate more power.
Panasonic HIT: The Panasonic HIT (Heterojunction with Intrinsic Thin layer) solar panels have an efficiency of up to 21.6%. They use a unique combination of crystalline silicon and thin layers of amorphous silicon to improve efficiency.

—————

Datum: 21.03.2023

Vložil: Rapid Manufacturing

Titulek: https://www.teamrapidtooling.com/

Rapid manufacturing enables manufacturers to rapidly prototype and produce parts without having to invest in costly tooling or long lead times. This technology is being used in many manufacturing industries, such as automotive, aerospace, medical, and consumer goods, to reduce costs and shorten lead times.

—————

Datum: 18.11.2010

Vložil: Honza Bajbora

Titulek: hodnocení žateckých atletů

Jak už jsem včera říkal pořadatelům: toto je nejlepší přespolní běh, který jsme s žateckými atlety navštívili. (Ze všech 12 letos). Perfektní organizace, výborná atmosféra, naprosto bezchybné vytyčení tratí, pohostinnost, ceny pro všechny !! Perfektní profil trati, takto by měl vypadat kros. Individuální vybíhání po 10 vtařinách je výborné zpestření. Kam se hrabou velké atletické oddíly s pořádáním přespoláků...

—————

Datum: 17.11.2011

Vložil: Monika Slavíková

Titulek: Re: hodnocení žateckých atletů

potvrzuji i pro tento rok :) výborná akce..

—————

Datum: 17.11.2010

Vložil: Miruna2

Titulek: Pochvala pořadatelům i všem zúčastněným

Dnešního závodu jsme se zúčastnili poprvé, překvapilo nás krásné prostředí, a pěkné tratě. Vše fungovalo skvěle, pořadatelům šla práce od ruky. Pochvalu zaslouží i občerstvení, bramboráčky a koláčky pro děti byly taky skvělé. Už se těšíme na další ročník. Je skvělé, že někdo pořádá závod pro děti, aby je konečně zvedl od počítačů a do televize, myslím že, pro děti to byl skvělý zážitek, ceny se také povedly.

—————