Kniha návštěv

Datum: 26.02.2024

Vložil: Nerryoremo

Titulek: Hello, Happykiddi

Hello from Happykiddi.

—————

Datum: 23.02.2024

Vložil: Perryoremo

Titulek: Hello, Kiddishop

Hello from Kiddishop.

—————

Datum: 30.11.2023

Vložil: ETH USDT

Titulek: https://www.toobit.com/en-US/spot/ETH_USDT

Ethereum's technology and ecosystem have the potential to revolutionize traditional financial systems, making them more inclusive, efficient, and accessible. However, it is important to note that as with any emergent technology, there are risks and challenges to consider, such as scalability, security, and regulatory concerns.

—————

Datum: 18.11.2010

Vložil: Honza Bajbora

Titulek: hodnocení žateckých atletů

Jak už jsem včera říkal pořadatelům: toto je nejlepší přespolní běh, který jsme s žateckými atlety navštívili. (Ze všech 12 letos). Perfektní organizace, výborná atmosféra, naprosto bezchybné vytyčení tratí, pohostinnost, ceny pro všechny !! Perfektní profil trati, takto by měl vypadat kros. Individuální vybíhání po 10 vtařinách je výborné zpestření. Kam se hrabou velké atletické oddíly s pořádáním přespoláků...

—————

Datum: 17.11.2011

Vložil: Monika Slavíková

Titulek: Re: hodnocení žateckých atletů

potvrzuji i pro tento rok :) výborná akce..

—————

Datum: 17.11.2010

Vložil: Miruna2

Titulek: Pochvala pořadatelům i všem zúčastněným

Dnešního závodu jsme se zúčastnili poprvé, překvapilo nás krásné prostředí, a pěkné tratě. Vše fungovalo skvěle, pořadatelům šla práce od ruky. Pochvalu zaslouží i občerstvení, bramboráčky a koláčky pro děti byly taky skvělé. Už se těšíme na další ročník. Je skvělé, že někdo pořádá závod pro děti, aby je konečně zvedl od počítačů a do televize, myslím že, pro děti to byl skvělý zážitek, ceny se také povedly.

—————